Matemaatikavõistlus Jänku-Juta

4. – 16. maini 2023 ootame kõiki väikeseid matemaatikasõpru matemaatikavõistlusele Jänku-Juta. Võistlus toimub viktoriinikeskkonnas ja on mõeldud 2.–4. klassi õpilastele.

Matemaatikavõistlusel Jänku-Juta on kolm vooru:

I voor 4.–16. mai 2023
II voor 8.–16. mai 2023
III voor 11.–16. mai 2023

Ülesanded on nii eesti kui vene keeles. Võistlusega saab liituda mistahes voorus. Soovi korral võib osaleda üksikutes voorudes. Käesoleval aastal on I voor avatud terve perioodi vältel. Kõik kolm vooru lõppevad 16. mail kell 21.00.

Paremusjärjestus selgitatakse välja kolme vooru kokkuvõttes. Tublimatele jagatakse e-diplomeid. Loosime välja auhindu.

Võistlemisest

Võistlus toimub Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinikeskkonnas. Võistlusel osalemiseks vajab õpilane internetiühendusega arvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit.

Võistluse alustamiseks logib osaleja ennast võistluskeskkonda sisse varem loodud kasutajatunnuse ja parooliga või loob endale uue kasutajakonto. Konto loomisel võib kasutada lapsevanema e-posti aadressi. Eelregistreerumine pole võistlusel osalemiseks vajalik.

Enne võistluse alustamist palume osalejatel veenduda, et viktoriinikeskkonda sisestatud andmed (eriti klass ja e-posti aadress) on õiged.

Võistluse ajal saavad õpilased oma vastuseid korduvalt muuta ja täiendada. Vastusekasti tuleb sisestada vaid üks arv. Sisestatud vastused salvestuvad automaatselt. Süsteem sulgub kõigi kolme vooru puhul automaatselt 16. mail kell 21.00.

Pärast iga vooru näevad õpilased viktoriinikeskkonnas oma tulemusi. Õpetajatele avaldame tulemusi koolide kaupa nende kirjaliku sooviavalduse põhjal (renar.suurpere@ut.ee).

Soovime osalejatele avastamis- ja nuputamisrõõmu!

Lisateave:
Sisulised küsimused: Maksim Ivanov, Tartu Ülikooli teaduskooli matemaatikaõppe peaspetsialist, maksim.ivanov@ut.ee
Tehnilised küsimused: Kelli Hanschmidt, Tartu Ülikooli teaduskooli haridustehnoloog, 529 8272, renar.suurpere@ut.ee

Võistluse arhiiv