Ootame 1.–3. klassi õpilasi veebipõhisele matemaatikavõistlusele Jänku-Juta

25. märtsist 4. aprillini toimub Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinikeskkonnas matemaatikavõistlus Jänku-Juta, mis on mõeldud 1.–3. klassi õpilastele.

Võistlusel on kolm vooru:
I voor 25.–28. märts
II voor 29.–31. märts
III voor 1.–4. aprill

Igas voorus ootab lahendamist seitse ülesannet. Ülesanded on nii eesti kui vene keeles. Võistlusega saab liituda mistahes voorus. Soovi korral võib osaleda üksikutes voorudes.

Paremusjärjestus selgitatakse välja kolme vooru kokkuvõttes klasside kaupa. Tublimatele jagatakse e-diplomeid. Lisaks anname välja auhindu.

Enne võistluse alustamist palume osalejatel veenduda, et viktoriinikeskkonda sisestatud andmed (eriti klass ja e-posti aadress) on õiged.

Võistluse ajal saavad õpilased oma vastuseid korduvalt muuta ja täiendada. Vastusekasti tuleb sisestada vaid üks arv. Sisestatud vastused salvestuvad automaatselt.

Pärast iga vooru näevad õpilased viktoriinikeskkonnas oma tulemusi. Õpetajatele avaldame tulemusi koolide kaupa nende kirjaliku sooviavalduse põhjal (kelli.hanschmidt@ut.ee).

Jänku-Juta matemaatikavõistluse kohta leiab rohkem infot: https://e-oppekeskus.ee/viktoriinid/matemaatikavoistlus-janku-juta/.

Soovime osalejatele avastamis- ja nuputamisrõõmu!