SEB loob koolisaadiku programmi, millega kutsub liituma 10. ja 11. klassi õpilasi

Kuni 31. jaanuarini on 10. ja 11. klassi õpilastel üle Eesti võimalik kandideerida SEB koolisaadiku programmi. Programmi eesmärk on valida kõikidest koolidest üle Eesti 40 säravat noort, kes saavad olla pangale abiks rahatarkuse teadmiste levitamisel ning panga brändi tugevdamisel ja arendamisel.

„SEB koolisaadiku programm on meie projekt tänapäeva populaarseks saanud mõjuvõimu suurendamise ehk empowerment’ivaldkonnast, millega julgustame noori võtma vastutust ja kasutama kaasaegseid võimalusi enda ja oma koolikaaslaste arendamiseks. Sellest aastast alates hakkame arendama noorte võrgustikku, kellega loome pikaajalised suhted, kellesse investeerime oma kogemust, teadmisi ja aega ning keda ootame endale praktikale ja hiljem ka tööle. See on kahtlemata pikk teekond nii meile kui ka noortele, aga see saab kindlasti olema kasulik ja annab mõlemale poolele uusi ja väärtuslikke kogemusi,“ kirjeldab projekti SEB eraklientide segmendi müügijuht Merit Kalm.

Kui Sul või Sinu tutvusringkonnas oleval säraval ja tublil noorel on soov teemaga lähemalt tegeleda, oled oodatud programmi kandideerima. SEB koolisaadiku programm toimub veebruarist juunini 2021 ja selle raames pakutake Sulle:

  • SEB mentori tuge, mis saadab Sind uute teadmiste ja oskuste omandamise teel;
  • ekspertteadmisi toote ja teenuse disaini valdkonnas, mida jagavad oma valdkonna professionaalid;
  • teadmisi persoonibrändi valdkonnast ning esinemiskoolitust;
  • koolitust kogumise ja investeerimise teemadel;
  • SEB virtuaalse meeskonna liikmelisust, võimalust tulla meile praktikale ja jääda ka pikemalt tööle.

Kokkuvõtlikult annab antud programm Sulle võimaluse saada osa väga lahedast kogemusest, mille kasu hindad sa pikaajaliselt oma tuleviku loomisel.

Oma soovist programmis osaleda saab SEB-le teada anda 31. jaanuarini aadressil Merit.Kalm@seb.ee.

Vaata ka projekti tutvustust SEB Facebooki lehelt: https://fb.watch/3ege017L1M/.

Küsimuste korral võta julgesti ühendust!
Merit Kalm
SEB erakliendi segmendi müügijuht
Merit.Kalm@seb.ee