SEB Koolisaadikute programm jätkab teise lennuga

SEB Koolisaadikute programm jätkab teise lennuga, kuhu on enne 31. oktoobrit oodatud kandideerima kõik 10. ja 11. klassi õpilased.

Tegemist on unikaalse arenguprogrammiga, mille jooksul läbivad gümnaasiumiõpilased rahatarkuse koolituste sarja ja jagavad saadud teadmisi oma kaasõpilastega. Sel korral laieneb programm ka Lätti ja Leetu.

„Investeerimine, jätkusuutlik ettevõtlus ja rahaasjade edukas korraldamine pakuvad noortele järjest rohkem huvi, mille tõttu jätkame ka tänavu sügisel koolisaadikute programmiga ja laiendame seda teistesse Balti riikidesse“ selgitas SEB turunduse segmendijuht Delis Kruustik. „Kutsume tublisid ja hakkajaid gümnaasiuminoori algatusega liituma, et saada vahetu kogemus finantsmaailmas, läbida põhjalik rahatarkuse koolituste sari ja oma teadmisi kaasõpilastega jagada ning koostöös panustada laiemalt finantskirjaoskuse parandamisse üle Eesti“.

Kaheksa kuud kestva programmi jooksul saavad noored rahvusvahelise koostöö kogemuse ja saadikuid koolitatakse säästmise, investeerimise, eelarve haldamise ja ettevõtluse teemadel. Lisaks toimuvad saadikutele õpitoad, mis räägivad edukast avalikust esinemisest, isikliku brändi loomisest ning teenuse disainist, et paremini end oma finantsteadmiste jagamiseks ette valmistada. Noortele on nende isiklikul arenguteel panga poolt toeks SEB panga mentorid.

„Koolisaadikute programmi eesmärk on jagada rahatarkust noortelt noortele. Usume, et tänu programmis omandatud kogemusele ja teadmistele on just noored ise kõige paremad finantskirjaoskuse õpetajad oma koolikaaslastele, seletades tundides teooriat enda vaatenurgast ja kasutades eakaaslastele sobivaid näiteid,“ lisas Kruustik.

Koolisaadikute programmiga on võimalik täpsemalt tutvuda SEB kodulehel, kus on olemas ka kandideerimisvorm.

Vaata programmi tutvustavat videot SEB Eesti Youtube’i kanalil.